"" THE ROAD NOT TAKEN: Pengambilan Program Latihan Kemahiran Sepenuh Masa Tahun 2011 GIATMARA

Subscribe

RSS Feed (xml)

Powered By

Skin Design:
Free Blogger Skins

Powered by Blogger

Monday, 15 November 2010

Pengambilan Program Latihan Kemahiran Sepenuh Masa Tahun 2011 GIATMARA

Permohonan dibuka kepada calon-calon warganegara Malaysia untuk mengikuti kursus-kursus seperti yang diiklankan.

KELAYAKAN PELATIH
• 3M (Membaca, Menulis & Minat)
• Umur 15 tahun ke atas
• Sihat tubuh badan
• Tamat Tingkatan 5 (Pendawai Elektrik, Teknologi Animasi dan Tool & Die Technology)

KEISTIMEWAAN GIATMARA
1. Anugerah Sijil Profesional GIATMARA Setaraf Sijil Kemahiran Malaysia (SKM) dan Diiktiraf Badan Profesional (Dalam & Luar Negara)

2. Program 'Conversion' Untuk Pengwujudan Usahawan Mikro

3. Membantu Mendapatkan Kerja

4. Peluang Melanjutkan Pengajian Diploma/Ijazah

BORANG PERMOHONAN
Borang-borang permohonan boleh didapati secara percuma melalui :

1. Muat turun di laman web GIATMARA.

2. Datang sendiri ke setiap GIATMARA berhampiran.

3. Hubungi Pejabat GIATMARA Negeri di alamat serta nombor telefon seperti di bawah :

GIATMARA Perlis
No. D5-D8 Kompleks MARA Kangar
Persiaran Jubli Emas, 01000 Kangar, Perlis
Tel : 04-9782984 / 04-9760927
Fax : 04-9760914
E-mail : gmperlis@giatmara.edu.my

GIATMARA Kedah
Lot 9 & 10 , Tingkat 2
Kompleks Perniagaan Utama
Jalan Sultanah Sambungan
05150 Alor Star, Kedah
Tel : 04–7204480
Fax : 04-7204481
E-mail : gmkedah@giatmara.edu.my

GIATMARA Pulau Pinang
No. 12 A-2, Jalan Usahawan 4
Pusat Perniagaan Kepala Batas
13200 Kepala Batas, Pulau Pinang
Tel : 04-5741140 / 04-5741151
Fax : 04-5741153
E-mail : gmpulaupinang@giatmara.edu.my

GIATMARA Perak
No. 10 & 10A, Medan Istana 6
Bandar Ipoh Raya, 30000 Ipoh, Perak
Tel : 05-2536806 / 05-2536784
Fax : 05-2536782
E-mail : gmperak@giatmara.edu.my

GIATMARA Selangor
Lot 24A, Tingkat 1, Blok 4
Pusat Perniagaan Worlwide
Jalan Karate 13/47, Seksyen 13
40675 Shah Alam, Selangor
Tel : 03-55188422 / 03-55188422
Fax : 03-55188428
E-mail : gmselangor@giatmara.edu.my

GIATMARA Wilayah Persekutuan
29-1, Jalan 46B/26, Pusat Bandar Sri Rampai,
Setapak, 53300 Kuala Lumpur
Tel : 03-41420522 / 03-41420522
Fax : 03-41421252
E-mail : gmwp@giatmara.edu.my

GIATMARA Pahang
Tingkat 4, Bangunan Tabung Haji
Jalan Bukit Ubi, 25000 Kuantan, Pahang
Tel : 09-5135178
Fax : 09-5132175
E-mail : gmpahang@giatmara.edu.my

GIATMARA Negeri Sembilan
Lot 36-1, Jalan Era Square 3
70200 Seremban, Negeri Sembilan
Tel : 06-7867282 / 06-7867280
Fax : 06-7867281
E-mail : gmnegerisembilan@giatmara.edu.my

GIATMARA Melaka
Tingkat 4, Kompleks Hang Tuah
Jalan Hang Tuah, 75300 Melaka
Tel : 06-2843101
Fax : 06-2843103
E-mail : gmmelaka@giatmara.edu.my

GIATMARA Johor
Tingkat 4, Bangunan MARA
Jalan Segget, 80000 Johor Bahru, Johor
Tel : 07-2244032 / 07-2244032
Fax : 07-244031
E-mail : gmjohor@giatmara.edu.my

GIATMARA Terengganu
No. 7 Tingkat 1
Taman Tanjong Permata Gong Badak
21300 Kuala Terengganu, Terengganu
Tel : 09-6670760 / 09-6670761
Fax : 09-6670762
E-mail : gmterengganu@giatmara.edu.my

GIATMARA Kelantan
3571-B, Tingkat Atas, Seksyen 20
Jalan Kuala Krai, 15050 Kota Bharu, Kelantan
Tel : 09-7419344
Fax : 09-7419346
E-mail : gmkelantan@giatmara.edu.my

GIATMARA Sabah
Lot 13. Tingkat 2, Likas Plaza,
Jalan Tuaran Likas
88400 Kota Kinabalu, Sabah
Tel : 088-437072 / 088-437076
Fax : 088-437086
E-mail : gmsabah@giatmara.edu.my

GIATMARA Sarawak
No 15C, Tingkat 2, Kompleks MARA
Satok Parade, Jalan Satok
93400 Kuching, Sarawak
Tel : 082-237957 / 082-237958 / 082- 237959
Fax : 082-237953
E-mail : gmsarawak@giatmara.edu.my

KETERANGAN LANJUT HUBUNGI :

Jabatan Pembangunan Pelatih
GIATMARA Malaysia, Tingkat 4, Bangunan Medan MARA
21, Jalan Raja Laut, 50609 Kuala Lumpur
Tel : +603-2691 5111 samb 3402
Fax : +603-2691 0249
E-mail : pel@giatmara.edu.my

No comments: